Poslanecká sněmovna 27. ledna 2017

 

V pátek 27. ledna 2017 od 10.00 na půdě Poslanecké sněmovny se bude konat seminář a jeho tématem je „Novela zákona o České televizi a Českém rozhlasu“.

Vážení přátelé,

dovoluji si Vás touto cestou upozornit na krajně zajímavý seminář. Proběhne v pátek 27. ledna 2017 od 10.00 na půdě Poslanecké sněmovny a jeho tématem je „Novela zákona o České televizi a Českém rozhlasu“.  Pořadatelem je Volební výbor PS PČR, záštitu nad seminářem má předseda výboru Martin Komárek, poslanec za ANO (který je taky jedním z předkladatelů novely).  V prvním panelu od 10 hod. vystoupí ministr Jan Chvojka, zástupkyně platformy Svobodu médiím Hana Marvanová (iniciátorka novely), předseda KOD Bohumil Doležal a Martin Komárek. V druhém panelu vystoupí předseda rady ČT Jan Bednář, předsedkyně Rady ČRo Hana Dohnálková, generální ředitel ČRo René Zaoral, náměstkyně ministra kultury Kateřina Kalistová a mediální analytik Milan Šmíd. Velmi bych stál o to, aby se členové KOD a sympatizanti KOD semináře v co největším počtu zúčastnili. Pozvánku najdete na stránkách PS PČR zde

Upozorňuji, že účast je vhodné předem oznámit na kontaktech, uvedených na pozvánce, kapacita sálu je omezená. Zároveň prosím všechny, kteří by byli případně odmítnuti, aby to oznámili stručným sdělením na adrese info@klubOD.cz.

                                  Bohumil Doležal, předseda KOD