Pozvánka na debatu a setkání na téma „Naše svoboda po třiceti letech“

Srdečně Vás zveme na diskusní večer „Naše svoboda po třiceti letech“ se vzpomínkou na Demokratickou iniciativu. Uskuteční se v pondělí 11. listopadu 2019 od 18:00 hod. v Dominikánském klášteře sv. Jiljí v Praze 1. V diskusním panelu vystoupí Bohumil Doležal, Karel Schwarzenberg, Josef Bernard, Jiří Pehe a Pavel Šafr. Moderuje Adam Drda. Podrobnosti najdete ve zprávě. Pozvánka v tiskové kvalitě je k dispozici ZDE.

Srdečně Vás zveme na diskusní večer se vzpomínkou na Demokratickou iniciativu

Naše svoboda po třiceti letech

Přesně před třiceti lety, 11. listopadu 1989, se obrátila skupina Demokratická iniciativa, v níž se mnozí z nás angažovali, na komunistické ministerstvo vnitra se žádostí o registraci jako politická strana nezávislá na Národní frontě. A letos uplynulo deset let od úmrtí zakladatele Demokratické iniciativy Emanuela Mandlera. Rádi bychom této příležitosti využili k zamyšlení nad posledními třiceti lety: co podstatného jsme v roce 1989 získali, co byla pozitiva a negativa dalšího vývoje, kam jsme nakonec dospěli a co dělat, aby se dnešní situace změnila k lepšímu.

Debata se uskuteční v pondělí 11. listopadu 2019 od 18:00 hodin v barokním refektáři Dominikánského kláštera sv. Jiljí, Jilská 234/5, Praha 1 – Staré Město.

Diskusi uvede předseda KOD Bohumil Doležal, v panelu vystoupí poslanec PČR Karel Schwarzenberg, hejtman Plzeňského kraje Josef Bernard, politolog a publicista Jiří Pehe a šéfredaktor internetového deníku Forum 24 Pavel Šafr. Moderovat bude publicista a komentátor Adam Drda.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Pozvánku v tiskové kvalitě si můžete stáhnout ZDE.

Pokud Vám činnost KOD připadá prospěšná a souhlasíte s našimi stanovisky, prosíme, přispějte nám na pořádání veřejných debat. Přispět můžete na účet 2600479704/2010. Význam pro nás mají i drobné dary, tak jako má význam drobná politická práce.