Smuteční korzo 17. listopadu – trikolora s připojenou černou stužkou

Třicáté výročí pádu bolševického režimu v roce 1989 uctíme tak, že si v týdnu od 11. do 17. listopadu 2019 připneme a budeme nosit trikoloru v národních barvách, čímž se přihlásíme k polistopadové demokratické České republice, s připojenou černou stužkou, čímž dáme najevo, že víme, o co jsme přišli, a zároveň máme vůli dát to znovu do pořádku. Pokud s námi souhlasíte, přidejte se.
Více ve zprávě.

Smuteční korzo 17. listopadu

Organizátoři oslav výročí 17. listopadu rozhodli, že slavnostní chvíle by neměly být narušeny politickým protestem. Zastírá to ovšem vážnost dnešní situace.

Politickou scénu dnes ovládají Nové pořádky Andreje Babiše, Miloše Zemana, Tomio Okamury, Vojtěcha Filipa a jejich pomocníků.

Důstojně vzpomenout výročí 17. listopadu je nutné. Zároveň je ovšem nutné dát najevo vědomí, že velkou část toho, co jsme tehdy získali, jsme prošustrovali a že bychom to chtěli napravit.

Proto uctíme výročí celonárodním virtuálním korzem – tím, že si v týdnu od 11. do 17. listopadu 2019 připneme a budeme nosit trikoloru v národních barvách, čímž se přihlásíme k polistopadové demokratické České republice, s připojenou černou stužkou, čímž dáme najevo, že víme, o co jsme přišli, a zároveň máme vůli dát to znovu do pořádku, i když to bude velmi těžké.

Pokud s námi souhlasíte, přidejte se. Můžete se připojit také na facebooku. Jednak tím, že podpoříte naši facebookovou událost (zde) a že na svůj profil pro příští dny přidáte symbol trikolory s černou stuhou zde (viz obrázek).

Pokud Vám činnost KOD připadá prospěšná a souhlasíte s našimi stanovisky, prosíme, přispějte nám na pořádání veřejných debat. Přispět můžete na účet 2600479704/2010. Význam pro nás mají i drobné dary, tak jako má význam drobná politická práce.