VIDEO: Vystoupení Bohumila Doležala v debatě Fora 24 „Pět let s Babišem“

Předseda KOD Bohumil Doležal vystoupil v úterý 19. února 2019 v pražském divadelním klubu Rock Café na diskusním večeru internetového deníku Forum 24 na téma „Pět let s Babišem aneb Co nám dal a co nám vzal během svého působení ve státních funkcích“. Více informací najdete ve zprávě.

Předseda Klubu na obranu demokracie Bohumil Doležal vystoupil v úterý 19. února 2019 v pražském divadelním klubu Rock Café na diskusním večeru internetového deníku Forum 24 s názvem „Pět let s Babišem aneb Co nám dal a co nám vzal během svého působení ve státních funkcích“. Příspěvek Bohumila Doležala byl na téma Kontext a rozsah moci Andreje Babiše a důsledky pro demokratický systém. Přepis jeho vystoupení zde dáme k dispozici v nejbližších dnech.

V panelové diskusi dále vystoupili šéfredaktor Fora 24 Pavel Šafr, investigativní novinář a redaktor Magazínu Reportér Jaroslav Kmenta, komentátor týdeníku Reflex Bohumil Pečinka a hlavní editorka deníku Forum 24 Johana Hovorková. Večerem provázel publicista a novinář Adam Drda. Publikum tvořilo více než 170 posluchačů, kteří v druhé části debaty kladli panelistům otázky.

Debata se konala u příležitosti 4. výročí založení diskusní platformy Svobodné fórum a pěti let působení Andreje Babiše ve státních funkcích. Akce měla podtitul: „Jak chemický magnát změnil Českou republiku“ a týkala se široké série důsledků nestandardního zacházení s politickou mocí. Podívejte se na videozáznam debaty a prohlédněte si fotogalerii.

Video: Richard Herrmann
Foto: Pavel Hofman a Tom Rimpel